Svetainių kūrimas
Nuo idėjos iki įgyvendinimo

Svetainių kūrimas
Svetainių kūrimas
Pradėjote verslą, bet dar neturite internetinės svetainės? Tuomet laikas susirūpinti, nes juk jau seniai visi žino Bill Gates frazę: "Jei tavęs nėra internete, tuomet ... tavęs nėra visai". Šiandien visas verslas keliasi į internetą, skaitmenizacija tampa globaliu reiškiniu, todėl kiekvienam verslui internetinės svetainės tampa būtinybe. Verslininkai, ypač pradedantieji, labai dažnai nuvertina, kokius pardavimus sugeneruoja internetinės svetainės. Tačiau tam svarbu, kad jūs ne tik turėtumėte savo svetainę, bet ir tos svetainės SEO optimizacija.

Svetainių kūrimas įmonėms ir individualiems asmenims - viena iš pagrindinių mūsų teikimų paslaugų. Kurdami internetines svetaines naudojame įvairias turinio valdymo sistemas (TVS): Webnode, Wix, Wordpress. Darbą atliekame profesionaliai ir kokybiškai, todėl pradedame nuo idėjos, skrupulingai apgalvojame tokius svarbius klausimus, kaip  svetainės struktūra, tikslinė auditorija. O jau tuomet pritaikome spalvines gamas, šrifto stilius, nuotraukas.

Taip pat, pasiūlome papildomus domenus, kad internetinės svetainės kuo greičiau ir efektyviau generuotų potencialių klientų srautą. 

Svetainių kūrimas - tai daug daugiau, nei kodo parašymas bei vizualinis pateikimas. Norint, kad internetinė svetainė būtų kuo greičiau pastebėta ir iškelta į paieškos sistemų rezultatų topą, būtinas svetainės SEO optimizavimas. Plačiau apie tai skaitykite skiltyje: SEO paslaugos.

Svetainių kūrimas - mums nėra tik darbas, tai ir kūryba, ir mylima veikla. Mes nuolat tobulinamės ir domimės rinkos tendencijomis, todėl galime jus užtikrinti, kad su mumis internetinių svetainių kūrimas bus paprastas ir lengvas.

Interneto svetainė tai

ĮVAIZDIS
INFORMACIJA
PARDAVIMŲ SKATINIMAS

 ĮVAIZDIS

Įmonės įvaizdis
Įmonės įvaizdis
  • Svetainės dizaino kūrimas
  • Logotipų kūrimas
  • Vizitinės kortelės maketavimas

Geras įmonės įvaizdis formuoja nuomonę, įtraukia klientą, skatina pasitikėjimą bei pardavimus.

INFORMACIJOS PATEIKIMAS

Informaciją interneto svetainėje pateiksime informatyviai, atitinkančią jūsų siūlomas prekes ar paslaugas, o sukurti web tekstai - bus pritaikyti paieškos sitemoms!

SEO tekstai
SEO tekstai

PARDAVIMŲ SKATINIMAS

SEO optimizacija
SEO optimizacija

Kokybiška ir paieškos sitemoms optimizuota interneto svetainė gerai indeksuojama paieškos robotų, todėl natūraliai turėdama aukštas google pozicijas pritraukia didelį lankytojų srautą, t.y. potencialių klientų.

Iškilo klausimų / norite užsakyti paslaugas

skambinkite tel. 863074214

arba susisiekite žinute