SEO paslaugos
Efektyviam verslui

Mes esame SEO agentūra, teikianti sėkmingas SEO paslaugas įvairiuose sektoriuose, naudojame techninės ir kūrybinės patirties derinį!!!

Neabejojame jog norite būti pirmame Google paieškos puslapyje, bet ten gali būti ne visi! Svetainė atstovaujanti jūsų verslą turi nusipelnyti ten patekti, o mūsų GoSeo komanda gali tai padaryti.

Pagerinkite svetainės reitingą paieškos sistemose ją optimizavę


Jūsų svetainė nematoma pirmame google puslapyje?


Visi aukščiausieji paieškos varikliai, turi pirminius paieškos rezultatus, kur rodomos ir reitinguojamos interneto svetainės, remiantis tinkamumu vartotojui. Šie sąrašai yra natūralūs ir jiems nereikia mokėti. Jeigu jūsų verslas nepatenka į aukščiausius puslapius, būsimiems klientams bus sunku jus surasti! 

Svetainės optimizavimas, susijęs su tam tikromis raktinių žodžių frazėmis, yra labai svarbus norint pagerinti paieškos puslapio reitingą. Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO), leidžia jūsų svetainei užtikrinti pirmaujančias pozicijas paieškos rezultatų puslapiuose, jūsų verslo nišai. Tai gali užtikrinti nemokamą aukštos kokybės srautą, kuris suteikia šiuos privalumus:

  • Pritraukia naujų potencialių klientų
  • Padidina prekės ženklo matomumą ir tuo pačiu žinomumą
  • Sumažina mokamas reklamos išlaidas

SEO paslaugos tai

SEO konsultacija

Mes padėsime jums apibrėžti jūsų SEO tikslus ir sukurti su jumis realią strategiją.

 SEO auditas

Mes atliekame auditus, kurie analizuoja jūsų svetainę, siekdami užtikrinti, kad paieškos sistemos galėtų efektyviai atrasti, nuskaityti ir indeksuoti savo tinklalapius, kad jie būtų kuo geriau matomi.

Vidinis optimizavimas

Analizuojame jūsų svetainės struktūrą, vidinę architektūrą ir kitus pagrindinius elementus, kurie yra vertinami paieškos sistemų algoritmuose, kad pateiktume rekomendacijas, kaip geriau pritaikyti raktinius žodžius ir juos suderinti.

Išorinis optimizavimas

Kuriame atgalines nuorodas, šaliname kenksmingas atgalines nuorodas, dirbame su socialiniais tinklais, bei atliekame kitus internetinio marketingo veiksmus (SEM).

Ataskaitų pateikimas

Išsamus ataskaitų pateikimas apie atliktus darbus, analizės.

Iškilo klausimų / norite užsakyti paslaugas?

Skambinkite tel. + 370 630 74214

arba susisiekite žinute